Strona główna Regulamin

Regulamin

Regulamin

Założenia ogólne

 1. Sklep internetowy www.fartuszkowo.pl jest własnością firmy:
  MARGOT PHU Bartłomiej Głowacki
   ul. Barwicka 9, 60-192 Poznań, NIP: 779-004-58-96
  tel.: +48 61 86 82 540, margot@margot.pl
 2. Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym są podane w złotych polskich i zawierają VAT (są cenami brutto). Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez Kupującego. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu, przeprowadzania i odwoływania różnych akcji promocyjnych na jego stronach, bądź wprowadzania w nich zmian.
 3. Standardowo wystawiany jest paragon fiskalny. Na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT.
 4. Warunkiem właściwie przeprowadzonej transakcji jest prawidłowe wypełnienie formularza przez Kupującego, danymi potrzebnymi do realizacji i potwierdzenie go ze sprzedawcą telefonicznie lub e-mailowo w przypadku płatności za pobraniem. Zamówienia nie będą rozpatrywane w przypadku błędnie wypełnionego formularza rejestracyjnego.
 5. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w piątek po godz. 10.00, w soboty, niedziele oraz święta rozpatrywane będą w następnym dniu roboczym.
 6. Jeżeli płatność nie nastąpi maksymalnie do 10 dnia od złożenia zamówienia automatycznie zamówienie zostanie anulowane. Jest to jednoznaczne z rozwiązaniem umowy kupna-sprzedaży. Kupujący otrzyma od nas e-mail z informacją o zaistniałej sytuacji i przyczynie anulowania zamówienia.
 7. www.fartuszkowo.pl zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówienia w przypadku wystąpienia błędów na stronach sklepu, polegających na wyświetleniu błędnych informacji o cenach lub stanie towarów, a także w sytuacji wzbudzającej wątpliwość autentyczności danych podanych przez Klienta w trakcie procesu zamawiania.
 8. RODO - Sprzedający zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. Nr 133, poz.88)
 9. Akceptacja niniejszego regulaminu wiąże się z wyrażeniem zgodny na przetwarzanie i przechowywyanie podanych danych osobowych niezbędnych do realizacji zamówienia przez www.fartuszkowo.pl.

Zwrot, wymiana, reklamacja:

 1. Jeśli przesłany towar nie odpowiada Państwa oczekiwaniom, istnieje możliwość jego zwrotu lub wymiany w ciągu 14 dni od otrzymania produktu. Podstawowym warunkiem zwrotu, jak i wymiany towaru jest jego idealny stan, przedstawienie dowodu zakupu oraz dołączony prawidłowo wypełniony formularz. Jakiekolwiek ślady użytkowania towaru uniemożliwiają wymianę bądź zwrot towaru.
 2. Prawo do zwrotu i wymiany towaru nie dotyczy produktów wykonanych na indywidualne zamówienie, wykonanych prawidłowo i zgodnie z zamówieniem. Nieuzasadnione reklamacje oraz uszkodzenia wynikające z niewłaściwego użytkowania towaru nie będą rozpatrywane.
 3. Nie przyjmujemy przesyłek odesłanych na nasz koszt oraz przesyłek odesłanych „za pobraniem”.
 4. Należności dla Klientów z tytułu zwrotu lub reklamacji, regulowane są wyłącznie przelewem na polskie konto bankowe w ciągu 14 dni roboczych, liczonych od momentu odebrania przez nas przesyłki zwrotnej.
 5. Zwroty, wymiany i reklamacje należy przesłać na własny koszt na adres sklepu, wyłącznie jako przesyłki rejestrowane (polecone): MARGOT PHU ul. Barwicka, 60-192 Poznań
 6. Wszystkie oferowane przez nas towary są nowe i posiadają roczną gwarancją (chyba, że opis stanowi inaczej).
 7. Reklamowany  towar należy przesłać na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem (ZWROT.pdf) lub (REKLAMACJA,pdf ) na adres sklepu. Proszę podać przyczynę reklamacji (krótki opis uszkodzeń), swoje dane osobowe i nr konta bankowego, na który mają zostać zwrócone należności.
 8. Do wysyłki należy dołączyć dowód zakupu (paragon lub fakturę VAT).
 9. O rozpatrzeniu reklamacji poinformujemy Kupującego w terminie 14 dni od
  otrzymania przesyłki. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji wartość zamówionych towarów (bez kosztów przesyłek) zostanie zwrócona na konto Kupującego przelewem bankowym, w ciągu 14 dni roboczych.

Wysyłka i formy płatności:

 1. Wysyłki towaru odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 13:00, Pocztą Polską lub kurierem DPD. Od momentu nadania przesyłki odpowiedzialność za nią ponosi przewoźnik tj. Poczta Polska lub firma kurierska.
 2. Towar jest zwyczajowo wysyłany max. w ciągu:

Przedpłata na konto:

·         Poczta Polska, kurier DPD: 1-2 dni robocze od momentu wpłynięcia zapłaty na nasze konto bankowe

Przesyłki pobraniowe:

·         Poczta Polska, kurier DPD: 1-2 dni robocze

Powyższe terminy wysyłek towarów wykonywanych na indywidualne zamówienie (w tym maszyn i urządzeń) mogą ulec wydłużeniu.

 

 1. Koszty przesyłki:

Przedpłata na konto:

 • list polecony priorytetowy:               8,70 zł (Poczta Polska)
 • paczka priorytetowa:                      13,00 zł (Poczta Polska)
 • kurier:                                              14,00 zł (DPD)

 „Za pobraniem”

 • paczka24:                                        16,50 zł (Poczta Polska)
 • kurier:                                              17,50 zł (DPD)

Wszystkie przesyłki wysyłane za pośrednictwem Poczty Polskiej są nadawane jako PRIORYTETOWE. 95% przesyłek jest dostarczana w ciągu 1-3 dni roboczych lub nawet na drugi dzień.

Przesyłki kurierskie DPD są dostarczane w ciągu 24-48h roboczych od daty nadania. Kurierzy doręczają paczki zazwyczaj w godz. 9-17, dlatego czasem lepiej jest podać adres dostawy do pracy niż do domu. Na liście przewozowym podajemy numer telefonu osoby składającej zamówienie, by kurier mógł się skontaktować, ale nie jest to regułą.

 1. Płatności prosimy dokonywać przelewem bezpośrednio na nasze konto bankowe. W tytule płatności prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz numeru zamówienia. Dane te są niezbędne, gdyż ich brak może spowodować wydłużenie czasu realizacji zamówienia. Dane do przelewu:


  MARGOT PHU Bartłomiej Głowacki
  ul.Barwicka 9, 60-192 Poznań
  93 1240 1750 1111 0010 0180 3298

Postanowienia końcowe

1.    Wszystkie informacje tekstowe oraz zdjęcia produktów znajdujące się w sklepie www.fartuszkowo.pl są chronione prawami autorskimi. Zabrania się ich kopiowania i rozpowszechniania, używania do celów handlowych oraz do prezentacji na innych stronach internetowych bez naszej zgody.

2.    Założenie konta oraz złożenie zamówienia w sklepie oznacza zaakceptowanie postanowień powyższego regulaminu.

3.    W razie niejasności lub pytań dotyczących regulaminu, prosimy o kontakt z naszym biurem: 61 86 82 540 lub 604 406 220, sklep@margot.pl